Kyu-examen Februari 2024

Zijn geslaagd voor het kyu-examen:

Wit-geel
Peace Bato, Yassine Boukhlal, Luka De Keninck, Tristan Devadder, Noa Laisnez Karikari, Alexander Van Dessel, Nairo De Groof, Matteo De Groof, Jayden Luabeya Ngoie, Lore Vos

Geel
Lisa-Marsella Kowalczyk, Nicolas Boen, Liam Bollaerts, Cas Bosmans, Warre De Beuckelaer, Brent Lauwers, Wout Mennes, Noah El Barghouti, Driss El Khaoui, Matteo Sigona, Robbe Thoné, Menno Van Dyck, Mil Van Saelen, Jente Vingerhoets

Geel-oranje
Leon Nissen, Jesse Jacobs, Ward Borstlap, Mikolaj Izdebski, Olivia Rypens Van Camp, Silke Vos, Flynn De Sadeleir, Abderrahman El Hajouti, Rochelle De Laat, Sarah El Kadi, Zakaria El Kadi, Tibo Provoost, Erik Sarion

Oranje
Mylo Cools, Finbar Nieuwborg, Estevan Vinck, Gabriel Godden,

Oranje-groen
Umba Nkama, Dries Moens, Sam Smets, François Yembe, Deven Wyckmans, Ratmir Voznyuk

Groen
Cezar Nieuwborg, Arne Taeijmans, Zatara Rypens, Xander Vermost, 

Bruin
Haroun Elkadi, Lore Ielegems, Noor Boustta

Gepubliceerd op

Kata training

Maandag technieken Kata

IEDERE EERSTE MAANDAG van de maand vindt er een TECHNIEKEN KATA TRAINING plaats in de dojo van Boom (2Ou).
Dit onder begeleiding van Hugo Mampaey (8° Dan Technisch Directeur).
Clubleden vanaf 3de Kyu (groene gordel) zijn welkom om deze bij te wonen om zich voor te bereiden op hun gordelexamen.

Volgende data

maandag
4 maart

Nage-no-kata
Ju-no-kata

maandag
8 april

Nage-no-kata
Ju-no-kata

maandag
6 mei

Nage-no-kata
Ju-no-kata

Gepubliceerd op

Kyu-examen november 2023

Zijn geslaagd voor het kyu-examen:

Wit-geel
Kaba Benlamine
Lolenga Eléonore

Geel
El Barghouti Haroun
Karpisek Elise
Keyen Simon
Soussi Jayda
Struyf Lou
Taeijmans Marc
Van Eeckhout Lore
Vos Jana

Geel-oranje
Afennas Matin
Ielegems Lene
Karpisek Luka
Kouame Roann
Mertens Achiel
Nobels Joren
Segers Julie

Oranje
Duvivier Thomas
Goethals Louis
Karpisek Matej
Kavadias Zeno
Van Bulck Jonas
Van Put Jasper
Vanthournout Nathan

Oranje-groen
Oumhani Abdelwahed
Vandecasteele Luka

Groen
Christiaens Peter
Detiège Warre
Lyssens Lyam
Serrien Antoine

Blauw
Thoné Jasper

Gepubliceerd op

Trainingen Augustus

MAANDAG [ NIEL] van 19u30 tot 21u (voor alle leden ouder dan 10 jaar)

07 AUGUSTUS


JUDOTRAININGEN DOJO BOOM
Braxhall, De Schorre, Kapelstraat 145

VRIJDAG [Boom] van 19u30 tot 21u (voor alle leden ouder dan 10 jaar

11 AUGUSTUS
18 AUGUSTUS
25 AUGUSTUS

Gepubliceerd op

Trainingen Juli

MAANDAG [ NIEL] van 19u30 tot 21u (voor alle leden ouder dan 10 jaar)

03 JULI
10 JULI
17 JULI
24 jULI
31 JULI

Gepubliceerd op

Kyu examen Mei 2023

Zijn geslaagd voor het kyu-examen op 7 mei 2023:

WIT-GEEL

Aerts Ylano
Bollaerts Liam 
Celis Fabbian Alexander 
De Beuckelaer Warre
De Keirsmaeker Xander
Haubourdin Christian 
Hensbergen Rikkie
Kasongo Joys
Lodeweyckx Vinz 
Miteu Enakkhorré
Miteu Mahanaim
Palinckx Dennden
Palinckx Dexx
Podosinnikov Alisa
Scholiers Elise
Talii Walid
Van Den Vreken Iben
Van Ryn Arthur
Van Ryn Lowie
Verheyen Seth
Wanga Ethan
Wenselaers Leonel 

GEEL

Achouri Houd
Borstlap Ward
Caetano Maluta Maxime
El Himr Yasmin 
Goossens Imana 
Karpisek Matej
Lakhdar Safwan
Maricq Manon
Suykens Christina 

GEEL-ORANJE

De Cock Ward
Van Ryn Lucas

ORANJE-GROEN

El Hajouti Ilyas
Kocyigit Enes
Kocyigit Ömer

GROEN

Cornelis Matthias
De Schrijver Silke
Vos Fabian

GROEN-BLAUW

Nkama Bivens

BLAUW

Smolderen Hanne
Van Baelen Fabio
Van Bauwel Seb
Van Camp Flore
Van Dyck Wout
Wouters Bruno

BRUIN

Claes Thomas

Gepubliceerd op

Nieuwsbrief Maart – April

De afgelopen 2 maanden waren opnieuw goed gevuld voor onze club.
Hieronder vindt u een overzicht van wat er in maart en april allemaal gebeurd is:

Grand Slam Antalya

Matthias Casse verovert goud op de Grand Slam in Antalya.
Op zaterdag 1 april nam Matthias Casse deel aan de Grand Slam in Antalya. Hij versloeg achtereenvolgens Anri Egutidze (POR/ 47), Nurbek Murtozoev (UZB/105), Jose Maria Mendiola Izquieta (ESP/34), Alpha Oumar Djalo (FRA/5) en Saeid Mollaei (AZE/3). Dit leverde hem zijn eerste (gouden) medaille van het jaar op. Hopelijk een mooi voorproefje voor het wereldkampioenschap in Doha in mei.

<image002.jpg>

Düsseldorf Open U16

Viktoria Grigoryan en Amélie Wellekens werden door Judo Vlaanderen geselecteerd om deel te nemen aan het Düsseldor Open U16. Amélie kan 2 wedstrijden winnen, en verliest ook 2 wedstrijden. Dit levert haar een verdienstelijke 9deplaats op. Viktoria kon 4 wedstrijden winnen, en verloor er 1, waarmee ze een knappe bronzen medaille behaalde.

Ook andere judoka’s wagen hun kans op het internationale toneel

Door de prestaties op de selectietoernooien in de tweede helft van 2022 en op het Belgisch Kampioenschap van februari 2023 mocht Bjarne Wellekens namens Judo Vlaanderen deelnemen aan verschillende toernooien op het Europese niveau. Hij nam deel aan het International Masters in Bremen (GER) en de Cadet European Cups in Zagreb (CRO) en Teplice (CZE). Een medaille kon hij op deze toernooien niet bemachtigen.

Sofiane El Hajouti werd net als Bjarne naar Bremen gestuurd, hij kon hier geen wedstrijd winnen.
Jeroen Casse nam op 11 maart deel aan het European Open in Rome (ITA). Hij kon helaas geen overwinning behalen.
Roos Christiaans vocht op 25 maart op de International Turingia cup in Bad Blankenburg (GER). Zij kon ook geen overwinning boeken.

Hoewel hier geen medailles veroverd werden, zijn dit zeer belangrijke ervaringen om door te groeien op het internationale niveau.

<image006.jpg>

Sterk vertegenwoordigd op toernooien in eigen land

Zoals steeds nemen we met onze judoka’s deel aan verscheidene wedstrijden deel.
De coaches en judoka’s legden hiervoor de nodige kilometers af en belandden zo in: Ingelmunster, Meise, Lummen en Brecht.
Alle judoka’s van de leeftijden U9, U11, U13, U15, U18 en U21+ gaven het beste van zichzelf met al dan niet het verhoopte resultaat.

Het goede werk werd onder andere in Lummen beloond, waar de judoka’s U13 met hun gecombineerde prestaties een 2de plaats in het algemeen klassement behaalden.

De volledige uitslagen en verslagen van deze wedstrijden kan u terug vinden op onze facebook– en instagram-pagina.

Opnieuw een geslaagde editie van het judoweekend

Een activiteit waar veel van onze leden jaarlijks naar uitkijken, is het judoweekend. Een weekend samen met de vrienden, judo doen spelletjes spelen en elkaar beter leren kennen. In het weekend van 10-11-12 maart trokken we met z’n allen naar Herentals.

De foto’s van dit weekend kan u vinden via de fotogalerij op onze website.

Noteer volgende data in je agenda

  • WERELDKAMPIOENSCHAP
    Op woensdag 10 mei zal Matthias Casse proberen om zijn wereldtitel te heroveren op het wereldkampioenschap in Doha (QAT).
    Zijn wedstrijden zijn te volgen via www.ippon.org
  • CLUBKAMPIOENSCHAP
    Op zaterdag 20 mei organiseren we ons jaarlijks clubkampioenschap in de sporthal in Niel (Landbouwstraat 145). 
    Inschrijven is niet nodig. (Inschrijven = aanmelden op de weging om 13u)
  • FANDAG MATTHIAS CASSE
    Op zondag 21 mei bent u van harte uitgenodigd op onze tweede Matthias Casse Fandag. (iedereen welkom)
  • CLUBFEEST
    Op zaterdag 24 juni hopen wij u te kunnen verwelkomen op ons jaarlijks clubfeest.
    U zal hierover nog verdere informatie ontvangen.

Gepubliceerd op

Kyu examen Maart 2023

Zijn geslaagd voor het kyu-examen op 19 maart 2023:

WIT-GEEL

Nicolas Boen, Cas Bosmans, Ryan Degoes, Aurélie Detiège, Haroun El Barghouti, Noah El Barghouti, Driss El Khaoui, Simon Keyen, Brent Lauwers, Lisa-Marsella Kowalczyk, Wout Mennes, Nand Mylle, Matteo Sigona, Robbe Thoné, Senne Van Camp, Menno Van Dyck, Mil Van Saelen, Ayman Bouali, Josse De Graef, Sami Bouriny

GEEL

Mikolaj Izdebski, Camelia Rwamugabo, Lucas Cleeren, Flynn De Sadeleir, Thomas Duvivier, Abderrahman El Hajouti, Erik Sarion, Kamiel Grard, Charlotte Van Camp, Tijs Van Reusel

GEEL-ORANJE

Yana Cheryji, Liah Raeymaekers, Lou Van Dyck, Nathanael Mamba, Jasper Van Put

ORANJE

Hanne Moens, Sam Smets 

GROEN

Imran Boutasmit, Matias Claes

BLAUW

Lukas Somers

Gepubliceerd op